04Wm Abnb Style 2Br W Free Parking, Rooftop Gym, 5 Mins To Tram

  • Wi-Fi
  • Centrum fitness
  • Klimatyzacja
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Crown Towers Melbourne znajduje się około 20 min piechotą od 2-pokojowego apartamentu 04Wm Abnb Style 2Br W Free Parking, Rooftop Gym, 5 Mins To Tram Melbourne, natomiast Sala koncertowa Festival Hall znajduje się w pobliżu. Obiekt położony jest tylko 1 km od dworca kolejowego Flinders Street i w malej odległości od przystanku autobusowego Dudley Street/Spencer Street.

Obiekt noclegowy oferuje balkon, miejsce do siedzenia i miejsce do pobytu dziennego, a także nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja. Apartament oferuje również 1 łazienkę. Znajdziesz tu również prysznic.

Centrum fitness w apartamencie pozwala bez wysiłku utrzymać rutynę ćwiczeń.

Wraz z udogodnieniami do samodzielnego przygotowywania posiłków, takimi jak pełnowymiarową kuchnią, obiekt zapewnia gościom jadalnię.

Ten apartament położony jest w dzielnicy Collins Street. Diabelski młyn Melbourne Star leży w odległości nie więcej niż 17 min pieszo od apartamentu. 2 km od apartamentu 04Wm Abnb Style 2Br W Free Parking, Rooftop Gym, 5 Mins To Tram znajduje się również Ogrody Carlton.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near 04Wm Abnb Style 2Br W Free Parking, Rooftop Gym, 5 Mins To Tram Melbourne
Contemporary Urban Living In West Melbourne
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Contemporary Urban Living In West Melbourne

8.4
Bardzo dobry 19 opinii
48 m od nieruchomości
The Nest In The West - Inner-City Sophistication
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

The Nest In The West - Inner-City Sophistication

8.0
Bardzo dobry 1 opinia
49 m od nieruchomości
USD 112 USD 101
za noc
Futurestay Ai
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Futurestay Ai

65 m od nieruchomości
USD 154 USD 139
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Ogród
    • Sprzęt do barbeque

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Meble ogrodowe
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 22:00
    Wyjazd: od 08:00 do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament 04Wm Abnb Style 2Br W Free Parking, Rooftop Gym, 5 Mins To Tram akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament 04Wm Abnb Style 2Br W Free Parking, Rooftop Gym, 5 Mins To Tram nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie 04Wm Abnb Style 2Br W Free Parking, Rooftop Gym, 5 Mins To Tram jest kuchnia?
      W apartamencie 04Wm Abnb Style 2Br W Free Parking, Rooftop Gym, 5 Mins To Tram goście znajdą wyposażoną kuchnię z piekarnikiem i zmywarką do naczyń.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    04Wm Abnb Style 2Br W Free Parking, Rooftop Gym, 5 Mins To Tram Melbourne

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij